2024. május 22., szerda - Júlia, Rita
Magyar Természetjáró Szövetség
mtsz.org »Cikkek

Álláshirdetés

Munkatársat keres a Magyar Természetjáró Szövetség
Archív cikk; tartalmát tovább nem frissítjük, így az elavult információkat is tartalmazhat.
A Magyar Természetjáró Szövetség az alábbi munkakörbe keres munkatársat:

SZERKESZTŐ

Feladatkör:

-             Az MTSZ hivatalos honlapjának tartalomfeltöltése, szerkesztése,     folyamatos   karbantartása http://www.mtsz.org/
-          Hírlevelek összeállítása és küldése
-          Szakmai rendezvények szervezése, dokumentálása, fényképes beszámolók írása
-          Szakmai cikkek írása a Turista Magazin MTSZ híradójába
-          Egyéb szakmai tartalmak szerkesztése

Elvárások:

-         online szerkesztői tapasztalat
-       természetjárás iránti elkötelezettség
-       kiemelkedő kommunikációs készség írásban és szóban egyaránt
-       önállóan és a csapatban való munkavégzés képessége
-       precíz és felelősségteljes hozzáállás
-       kreativitás
-       Microsoft Office alkalmazások felhasználói szintű ismerete
-       széles körű internetes ismeretek
-       közéleti tájékozottság
-       B kategóriás jogosítvány

Előnyök (+):

-       felsőfokú végzettség
-       internetes programozási nyelvek ismerete
-       fotózási ismeretek, Adobe Photoshop és Lightroom kezelése
-       képesítés (MTSZ túravezető; MTSZ útjelző vezető)
-       angol/német nyelvtudás

Amit kínálunk:

Egy sportos és fiatalos csapat tagja lehetsz, valamint biztosítjuk számodra egy több mint 100 éves szervezet biztos és megtisztelő hátterét, előnyeit:
-       versenyképes jövedelem
-       hosszú távú munkalehetőség fiatalos munkakörnyezetben
-       fejlődési lehetőség
-       rugalmas munkabeosztás

Jelentkezni fényképes önéletrajzzal 2018.december 5-ig lehet az allashirdetes@termeszetjaro.hu e-mail címen.

Tájékoztatunk arról, hogy ha az álláshirdetés felkeltette az érdeklődésed, a jelentkezésed során megadott személyes adataidat a Magyar Természetjáró Szövetség az Adatkezelési Tájékoztatóban foglaltak szerint kezeli.
Cikk első megjelenése: 2018-11-21 13:46
Belépés, regisztráció
Honlapunk adatai
  • 5 173 regisztrált felhasználó
  • 2 483 hírlevél előfizető
  • 356 természetjáró szervezet
  • 2 277 turistaút szakasz
  • 12 795 km turistaút
  • 139 túramozgalom
  • 3 969 túramozgalom teljesítő
  • 0 esemény
  • 3 150 megjelent cikk, hír
  • 271 belső oldal
  • 2 297 egyéb dokumentum
Eseménynaptár
Hírlevél

captcha

Keresés
Címkefelhő
Kövess minket!
RSS  Facebook Twitter